Jaunumi / Aktualitātes

Aicinām reģistrēties dalībai tradicionālās un pasaules mūzikas forumā WOMEX Tamperē (23. - 27. oktobris)!

13. maijs, 2019

WOMEX satiekas visas pasaules etniskās mūzikas profesionāļi, forumā piedalās 2700 delegāti – producenti, mūzikas žurnālisti, mūziķi, izdevēji, festivālu organizētāji no 92 pasaules valstīm. Šis forums ir lieliska iespēja kontaktu un sadarbības projektu veidošanai, kā arī iedvesmas gūšanai jauniem darbiem. Paralēli norisinās arī kvalitatīvi, smalku sietu izturējušu mūziķu koncerti (showcase), filmu seansi un konferences.

Šogad Latvijas stends būs dubultliels, un tajā aicinām piedalīties visus interesentus – reģistrācija ir sākusies un līdz 21. jūnijam tā būs lētāka (295 EUR delegātam, 215 EUR mediju pārstāvim).

REĢISTRĒTIES dalībai WOMEX var šeit: https://www.womex.com/take_part/register

Arī šogad Latvijas stendā tiks prezentēta jauna mūzikas izlase NATIVE MUSIC, ko veidos etnomuzikoloģe Lauma Bērza. Kā katru gadu, tajā tiks iekļauti labākie mūzikas ieraksti, kuri izdoti pēdējā gada laikā un raksturo tautas/etno/tradicionālās mūzikas skatuvi Latvijā. Priecāsimies, ja ziņosiet Laumai par saviem etniskās mūzikas izdevumiem (laumaberza@gmail.com). 

Lai pēc iespējas pilnīgāk prezentētu Latvijas etnisko mūziku stendā, grupas un māksliniekus, aicinām sūtīt savus VIDEO un citus materiālus (foto, drukātu informāciju, promodiskus utt.) LMIC WOMEX projekta koordinatorei Vinetai Romānei (romane.vineta@gmail.com) arī tad, ja neplānojat braukt uz WOMEX.