LMIC radio

Jaunumi / Aktualitātes

Ar tiešsaistes koncertiem sezonu noslēdz LNSO un Sinfonietta Rīga

20. maijs, 2021

 

Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris un kamerorķestris Sinfonietta Rīga noslēdz 2020/2021. gada sezonu ar tiešsaistes koncertiem, kas pieejami ne tikai Latvijas, bet arī starptautiskai auditorijai.

Sestdien, 22. maijā plkst. 19:00 tiešraidē no Lielās ģildes savu 15. jubilejas sezonu noslēgs kamerorķestris Sinfonietta Rīga. Diriģenta Normunda Šnē vadībā orķestris atskaņos neremdināmā jaunatklājēja Igora Stravinska koncertu “Dambārtonas ozoli” un romantisma laikmeta dižgara Roberta Šūmaņa Otro simfoniju. Savukārt kopā ar sitaminstrumentālistu Guntaru Freibergu pasaules pirmatskaņojumu piedzīvos Jāņa Petraškeviča koncerts perkusijām un 34 instrumentiem “Echoing Distances”. Koncertu vadīs Latvijas Radio 3 “Klasika” direktore Gunda Vaivode.

 Koncerta bezmaksas tiešraide skatāma kamerorķestra tīmekļa vietnē www.sinfoniettariga.lv, VSIA “Latvijas Koncerti” tīmekļa vietnē www.latvijaskoncerti.lv , kā arī Sinfonietta Rīga un “Latvijas Koncerti” Facebook kontos.

LNSO noslēdz koncertsezonu ar trīs tiešsaistes koncertiem, kuros satiekas izcili diriģenti un pianisti - lietuviešu maestro Modests Pitrens un Reinis Zariņš, LNSO mākslinieciskā vadītāja amatā noslēdzošo koncertu aizvada Andris Poga kopā ar Elīnu Bērtiņu, bet leģendārais Vladimirs Fedosejevs uz skatuves kāps kopā ar Georgiju Osokinu. 

Koncertu programma un biļetes ŠEIT. Iegājoties koncertu biļeti, saņemsiet pieejas saiti un kodu, ar kuru varēsiet noskatīties koncertus no jebkuras vietas pasaulē ne tikai tiešraidē, bet arī ierakstā jebkurā ērtā brīdī līdz pat 31. maijam.

Foto: Roberts Blaubuks