Jaunumi / Aktualitātes

Solfeg.io uzvar vienā no prestižākajiem mūzikas nozares konkursiem

15. jūnijs, 2020

Noslēdzoties lielākajam starptautiskās mūzikas notikumam Eiropā – MIDEM konferencei – Parīzē noskaidroti mūzikas nozares tehnoloģiju konkursa “Midemlab 2020” uzvarētāji. Kategorijā “Music Creation & Education” triumfējusi Latvijā radītā mūzikas mācību lietotne Solfeg.io.

Šogad konkursam tika iesniegts rekordliels pieteikumu skaits – vairāk kā 200 pieteikumi no 49 valstīm, tostarp pirmo reizi konkursā pārstāvēts uzņēmums no Latvijas. Mūzikas mācību lietotne “Solfeg.io” uzvaras laurus plūca kategorijā “Music Creation & Education”. Sstarp 20 konkursa finālistiem bija arī jaunuzņēmumi no ASV, Indijas un Francijas.

Konkursa laikā finālistu uzdevums bija starptautisko mediju un investoru žūriju iepazīstināt ar savu uzņēmumu un tā radīto risinājumu. Tā savukārt izvēlējās četrus uzvarētājus – pa vienam katrā konkursa kategorijā.

“Mēs neatlaidīgi strādājam pie tā, lai mūzikas apgūšanu padarītu par patiesi aizraujošu procesu, izmantojot digitālo tehnoloģiju sniegtās iespējas. Iekļūšana MIDEM finālā jau bija apliecinājums tam, ka mūsu ieguldītais darbs tiek novērtēts ne tikai mūzikas skolotāju un skolēnu vidū, bet arī pamanīts milzīgajā pasaules mūzikas nozarē. Uzvara konkursā viennozīmīgi ir liels gods – tā pierāda mūsu spēju radīt inovatīvu produktu, kas var izmainīt to, kā bērni un jaunieši apgūst mūziku visā pasaulē,” uzvaru komentē “Solfeg.io” izpilddirektors Toms Rusovs.