LMIC radio

Auļi

Dūdu un bungu grupā muzicē seši dūdinieki, kontrabasists un trīs bundzinieki, kuri kopā rada spēcīgu enerģijas lādiņu. "Auļi" spēlē gan tradicionālas melodijas, gan oriģinālmūziku, kas aizrauj ar vīrišķīgu spēku un vitalitāti. Grupas pastāvēšanas laikā kopš 2003. gada izdoti seši albumi, taču "Auļu" spēks vislabāk sajūtams tieši dzīvajos koncertos.

Grupas koncerti Latvijā allaž ir izpārdoti, "Auļi" ir vieni no pieprasītākajiem vasaras festivālu māksliniekiem, viņu emocionāli atvērtais izpildījums spēj iekustināt lielus klausītāju pūļus visās vecuma grupās un pasaules vietās. Grupai ir fani arī Spānijā, Brazīlijā, Amerikā, Austrālijā, Krievijā un Ķīnā, spēlējuši Rainforest World Music festival, Rudolstadt-Festival, Montelago Celtic Festival, Etnosur u.c. lielos festivālos. Grupa veido mūziku deju lieluzvedumiem, filmām un reklāmām un sniedz koncertlekcijas par latviešu tradicionālo mūziku.

"Auļi" četras reizes saņēmuši Latvijas mūzikas ierakstu gada balvu "Zelta mikrofons" (2007. gadā par albumu "Auļos...", 2011. gadā par albumu "Etnotranss", 2014. gadā par albumu "Dižducis" un 2017. par "Lai māsiņa rotājās!").

 

Kaspars Bārbals – dūdas

Leanne Barbo – dūdas, vargans

Gatis Indrevics – dūdas, šalmeja

Normunds Vaivads – dūdas

Edgars Kārklis – dūdas, stabule

Māris Jēkabsons – dūdas, balss

Kaspars Indrevics – lielā celma bunga

Mārtiņš Miļevskis – bungas, perkusijas

Edgars Krūmiņš – bungas, perkusijas

Gatis Valters – elektriskais kontrabass

Einārs Cintiņš – skaņu inženieris

 

Lauma Bērza © LMIC, 2018