Jaunumi / Aktualitātes

Atvērta reģistrēšanās pasaules mūzikas forumam Womex 2020

19. jūnijs, 2020
Priecājamies paziņot, ka pasaules mūzikas forums WOMEX šogad notiek un ir uzsākta REĢISTRĒŠANĀS. Līdz 10. jūlijam dalībai forumā var pieteikties par zemāku cenu (bez PVN - 295 EUR delegātam, 215 EUR mediju pārstāvim) ŠEIT
 
Reģistrējoties delegāts piecas foruma dienas var piedalīties izstādē, atklāšanas un noslēguma ceremonijā, koncertos (showcase), filmu seansos, semināros, konferencēs, DJ samitā, kā arī uz gadu iegūst piekļuvi virtuālajai WOMEX datubāzei.
 
Covid krīze ir ietekmējusi mūzikas industriju, bet varbūt tieši tagad ir piemērotākais brīdis meklēt jaunas iespējas, kontaktus, sadarbības partnerus.
 
Vērienīgākais tradicionālajai, pasaules un starp tiem esošajai starpžanru mūzikai veltītais gadatirgus - forums WOMEX šogad notiks no 21. līdz 25. oktobrim Budapeštā, Ungārijā. Arī šogad nu jau 15. reizi Latvijas stendu ar VKKF atbalstu ierīkos Latvijas Mūzikas informācijas centrs (LMIC). Stendā tiks prezentēta arī ikgadējā mūzikas izlase NATIVE MUSIC, ko veidos etnomuzikoloģe Lauma Bērza. 
 
Latvijas stendā laipni aicinām piedalīties visus interesentus!