LMIC radio

Jaunumi / Aktualitātes

Brauc uz "jazzahead"!

12. februāris, 2024

Jau astoto reizi aprīlī Latvijas Mūzikas informācijas centrs dosies uz lielāko Eiropas džeza forumu "jazzahead!" Brēmenē, Vācijā, lai pārstāvētu Latvijas džezu. Šogad pirmo reizi, apvienojoties ar igauņu un lietuviešu džeza kolēģiem, tiks veidots kopīgs Baltijas valstu stends.

Aicinām braukt pārstāvēt Latviju, līdzdarboties un stāstīt par sevi visai plašajai pasaulei!

  • Brauc līdzi! "jazzahead" sniedz iespēju redzēt pasaules aktualitātes džezā, noklausīties daudzus izcilus koncertus un parādīt nozares pārstāvjiem no visas pasaules to, kā un ko tu dziedi / spēlē / izdod.
    Līdz 21. februārim profesionālā dalībnieka reģistrācijas maksa ir zemāka!
  • Vai arī nosūti mums līdzi savus publicitātes materiālus – tie mēdz interesēt citu valstu mūziķus, menedžerus, leiblus, kolekcionārus, žurnālistus no visas pasaules, festivālu un džeza klubu booker'us un koncertvietu administratorus.
  • Ja tev no 2023. gada maija līdz 2024. gada aprīļa sākumam ir iznācis vai drīzumā iznāks albums vai singls, ko publicēsi Spotify – lūdzu, dod mums par to ziņu, jo veidosim Latvijas džeza pleilisti, ko rādīsim pasaulei!
Gaidām Tavus jautājumus par "jazzahead" praktisko norisi, jaunu mūziku un publicitātes materiālu sagatavošanu līdz 15. martam: aleksandra.line@lmic.lv