LMIC radio

Jaunumi / Aktualitātes

Izdod grāmatu "Radot mūziku" - palīglīdzekli mūzikas mācībā

13. oktobris, 2020

Grāmatas ,,Radot mūziku’’ autore ir Sintija Kārkliņa – radoša personība ar JVLMA bakalaura grādu mūzikas pedagoģijā. Autores mērķis ir iedvesmot skolēnus, skolotājus un mūzikas mīļotājus radīt pašiem savu krāsaino mūzikas pasauli. Grāmata ir radošs palīgs mūzikas mācībā no 1. līdz 3. klasei, kā arī iedvesmojošs ceļvedis mūzikā jebkuram interesentam.

Fakts, ka pēdējais mācību līdzeklis mūzikā izdots pirms 15 gadiem, kā arī autores vēlme pēc mūsdienīgām pārmaiņām iedvesmojusi radīt jaunu materiālu vispārizglītojošojām skolām. Tajā piedāvātās idejas tiek balstītas uz teorētisko un praktisko izziņu mijiedarbību. Grāmatā atrodamas dziesmas, spēles, video saites, atbildes uz teorētiskiem jautājumiem, kā arī praktiski uzdevumi. Grāmatas saturs jau ticis prezentēts vispārizglītojošajās skolās un televīzijas kanālā “Tava klase”.

Īpašais grāmatas iznākšanas mēnesis palīdz arī Auces latviešu biedrības krīzes centram "Namiņš". 1 eiro no katras pārdotās grāmatas tiks ziedots labdarībai.

"Viss sākas ar iedvesmu un ideju, kas ved uz lielisku sadarbību. Mēs mācāmies, lai radītu!" - Sintija Kivle

Grāmatu ,,Radot mūziku" atklāšanas svētki norisināsies Latvijas Nacionālās bibliotēkas Draugu telpā 14. oktobrī plkst. 18:00 To aplūkot un iegādāties būs iespējams jau no plkst. 12:00 Pēcāk grāmata būs nopērkama vietnē www.radotmuziku.lv un Latvijas grāmatnīcās.