LMIC radio

Jaunumi / Aktualitātes

Uzsaukums Latvijas džeza studentiem

5. februāris, 2024

Ja esi Latvijas mūzikas izglītības iestādes audzēknis vai students un apgūsti programmu ar džeza novirzienu, kā arī 2024. gada aprīļa sākumā būsi pilngadīgs, un tevi interesē, kāda šobrīd izskatās lielā džeza pasaule un kas tajā aktuāls, aicinām doties mums līdzi uz Eiropas lielāko džeza gadatirgu "Jazzahead!" Aprīļa vidū Brēmenē, Vācijā pulcēsies vairāki tūkstoši mūziķu, menedžeru, producentu, žurnālistu, koncertvietu, festivālu un leiblu pārstāvju, lai apmainītos ar jaunumiem un veidotu jaunus kontaktus un sadarbības.

Aicinām tevi kopā ar mums līdzdarboties pie Baltijas valstu stenda, piedalīties semināros, klausīties jaunu mūziku no visas pasaules, veidot kontaktus un iedvesmotos saviem džeza piedzīvojumiem. Ceļu, dzīvošanu un dalības maksu vienam no studentiem apmaksāsim – tikai pastāsti mums, kāpēc tieši tu esi tā vērts! Gaidīsim tavu CV un motivācijas vēstuli uz aleksandra.line@lmic.lv līdz 20. februāra plkst. 21.00.

*Jau astoto gadu pēc kārtas Latvija tiks pārstāvēta starptautiskajā mūzikas forumā "Jazzahead!", par ko rūpējas Latvijas Mūzikas informācijas centrs ar Kultūras ministrijas un Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.